•  

Toyota Aygo,
Toyota Aygo,
KLASA A+
Moc
58 KM
Pojemność
1000 ccm
Paliwo
diesel
Skrzynia
manual
Liczba drzwi
4
Liczba pasażerów
5

 Wypożyczalnia samochodów Toyota Aygo, najnowszy model. 

 

Toyota Aygo - model należący do segmentu A produkowany od 2005 roku, najmniejszy samochód w europejskiej ofercie Toyoty. Pomimo swojego rozmiaru ma ona bardzo wyrazisty wygląd. Zaprojektowany przód w kształcie litery X z pewnością przykuwa uwagę wszystkich przechodniów. Samochód jest idealny dla klientów naszej wypożyczalni samochodów, którzy potrzebują modelu do jazdy po mieście. Jest on bardzo ekonomiczny, ponieważ w warunkach miejskich zużywa on średnio 5.5L/100km.

Samochód ten zapewni maksymalne bezpieczeństwo każdemu z naszych wynajmujących samochód dzięki systemowi wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia oraz układowi ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu. Ta mała Toyota jest również bardzo dobrze wyposażona . W modelu z naszej wypożyczalni samochodów znajdą państwo diody LED do jazdy dziennej, system kontroli ciśnienia w oponach, projektorowe światła główne, sześć poduszek powietrznych, ESP, a także komputer pokładowy. Samochód w tak atrakcyjnej cenie dostępny jedynie w naszej wypożyczalni aut.

 

1-4 dni
5-14 dni
powyżej 14 dni
79 zł
59 zł
tel. 887 779 152
  Brak limitu kilometrów
REZERWUJ

Aktualne promocje dostepne na e-mail jupicar@jupicar.pl 

bądź telefonicznie (+48) 887 779 152

DLACZEGO JUPICAR?

Jupicar to wypożyczalnia samochodów z wieloletnią tradycją. Poziom obsługi klienta jest na najwyższym poziomie, o czym można się przekonać wynajmując u nas samochód.

AUTA DLA FIRM

Posiadamy wiele promocji z których moga skorzystac zarówno firmy jak i osoby prywatne. Zapraszamy do kontaktu z nami .

WEEKENDOWE PROMOCJE

Na weekend tj. od piątku godz 12:00 do poniedziałku godz 09:00 przewidujemy specjalne promocje na wynajem samochodów. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu otrzymania promocyjnej oferty.