•  

Skoda Rapid Automat, 2019
Skoda Rapid Automat, 2019
KLASA CA
Moc
100 KM
Pojemność
1600 ccm
Paliwo
benzyna
Skrzynia
automat
Liczba drzwi
5
Liczba pasażerów
5

Wypożyczalnia samochodów Skoda Rapid Automat, Najnowszy model 2019 rok

 

Škoda Rapid – samochód osobowy klasyfikowany na pograniczu klasy aut miejskich i klasy kompaktowej produkowany od 27 sierpnia 2012 roku przez niemiecki koncern motoryzacyjny Volkswagen AG pod czeską marką Škoda Auto. Samochód pomimo swego niewielkiego gabarytu jest bardzo przestrzenny wewnątrz. Dzięki swoim wymiarom(4.5M długości) samochód jest bardzo zwinny. Charakterystycznym elementem Skody Rapid są reflektory bi-ksenonowe z Ledowymi światłami do jazdy dziennej zapewniające lepsze oświetlenie drogi dla wynajmujących auto oraz wyróżniający się wygląd na drodze.

Wnętrze tego samochodu zostało zaprojektowane wprost pod klientów naszej wypożyczalni samochodów. Przednie fotele są odpowiednio wyprofilowane, co daje swobodę prowadzenia pojazdu i komfort podróży. Analogowe zegary mają odpowiednią wielkość i umieszone zostały za kierownicą, co daje dobrą widoczność na parametry podczas jazdy. Solidne zawieszenie wykonane z najlepszej klasy materiałów wpływa na lekkość poruszania się po drodze w połączeniu z bardzo dobrą przyczepnością na zakrętach. Wpływa to na duży komfort jazdy każdego kto wypożyczy ten samochód. Model ten charakteryzuje się dużym i przestronnym bagażnikiem co przydaje się przy dłuższych podróżach wynajmujących auto.

Co więcej Auto posiada bogate wyposażenie, w którego skład wchodzą m.in.: klimatyzacja, elektryczne szyby, elektryczne lusterka, reflektory z funkcją świateł do jazdy dziennej, poduszki i kurtyny powietrzne, ESP z ABS, asymetrycznie dzielone oparcie kanapy tylnej oraz wiele innych. Najnowszy model Skody Rapid dostępny w takiej cenie tylko w naszej wypożyczalni aut.

 

1-4 dni
5-14 dni
powyżej 14 dni
159 zł
139 zł
tel. 887 779 152
  Brak limitu kilometrów
REZERWUJ

Aktualne promocje dostepne na e-mail jupicar@jupicar.pl 

bądź telefonicznie (+48) 887 779 152

DLACZEGO JUPICAR?

Jupicar to wypożyczalnia samochodów z wieloletnią tradycją. Poziom obsługi klienta jest na najwyższym poziomie, o czym można się przekonać wynajmując u nas samochód.

AUTA DLA FIRM

Posiadamy wiele promocji z których moga skorzystac zarówno firmy jak i osoby prywatne. Zapraszamy do kontaktu z nami .

WEEKENDOWE PROMOCJE

Na weekend tj. od piątku godz 12:00 do poniedziałku godz 09:00 przewidujemy specjalne promocje na wynajem samochodów. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu otrzymania promocyjnej oferty.