•  

Skoda CitoGo
Skoda CitoGo
KLASA A+
Moc
70 KM
Pojemność
0 ccm
Paliwo
benzyna
Skrzynia
manual
Liczba drzwi
5
Liczba pasażerów
5

Wypożyczalnia samochodów Skoda CitiGo, najnowszy model 

Skoda City go to samochód w sam raz na miejskie wypady. Model znalazł swoje miejsce w segmencie klasy A. Jest on nie wielkich gabarytów. Jego długość wynosi jedynie 3.5 metra a szerokość zaledwie połowę jego długości. Dzięki takim rozmiarom pozwala on z dużym luzem poruszać się klientom naszej wypożyczalni aut po miejskim zgiełku nawet w godzinach szczytu. O jego obsługę nie muszą obawiać się nawet najbardziej początkujący wynajmujący, ponieważ model ten posiada wysoce prosty w obsłudze komputer pokładowy oraz bardzo wygodny uchwyt na telefon.

Samochód pomimo swoich rozmiarów dzięki idealnie rozstawionej osi posiada zarówno dużo miejsca dla pasażerów z tyłu jak i z przodu. Komfort oraz wygodę podczas jazdy wynajmującym auto poprawiają : 2 rodzaje radio: blues & swing. Możliwość podpięcia do nich każdego rodzaju multimediów takich jak USB czy Aux. Nawigacja z najnowszymi mapami. Producenci zadbali również o bezpieczeństwo każdego kto wypożyczy od nas ten samochód. Potwierdza to 5 gwiazdek zdobytych w 2011 roku w testach Euro NCAP – maksymalna nota przyznawana autom. Wypożyczalnia aut jest czynna przez 7 dni w tygodniu. Wynajmu aut można dokonać przez 24 godziny na dobę.

1-4 dni
5-14 dni
powyżej 14 dni
79 zł
59 zł
tel. 887 779 152
  Brak limitu kilometrów
REZERWUJ

Aktualne promocje dostepne na e-mail jupicar@jupicar.pl 

bądź telefonicznie (+48) 887 779 152

DLACZEGO JUPICAR?

Jupicar to wypożyczalnia samochodów z wieloletnią tradycją. Poziom obsługi klienta jest na najwyższym poziomie, o czym można się przekonać wynajmując u nas samochód.

AUTA DLA FIRM

Posiadamy wiele promocji z których moga skorzystac zarówno firmy jak i osoby prywatne. Zapraszamy do kontaktu z nami .

WEEKENDOWE PROMOCJE

Na weekend tj. od piątku godz 12:00 do poniedziałku godz 09:00 przewidujemy specjalne promocje na wynajem samochodów. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu otrzymania promocyjnej oferty.