•  

Mercedes GLC SUV automat 4x4, rok 2018
Mercedes GLC SUV automat 4x4, rok 2018
KLASA SUV
Moc
184 KM
Pojemność
2000 ccm
Paliwo
diesel
Skrzynia
automat
Liczba drzwi
5
Liczba pasażerów
5

 Wypożyczalnia samochodów Mercedes GLC Suv, automat 4 Matic. Najnowszy Model Mercedes GLC automat 4 Matic 4x4 rok 2018 ,  Pelne wyposazenie

Mercedes GLC 4Matic –nowy SUV klasy średniej to wspaniały samochód z nowoczesnym wnętrzem i znakomitą dynamiką Jazdy. Co odróżnia go od swojego poprzednika GLK. Specjalnie na potrzeby klientów korzystających z naszej wypożyczalni samochodów oferujemy tego SUVa z bagażnikiem powiększonym o dodatkowe 100 litrów. Nasz model jest również dużo bardziej przestronny z wyciszoną kabiną poprawiającą komfort jazdy. Dodatkowym atutem tego modelu jest to że jest bardziej oszczędny od swoich poprzedników. Jego masa jest mniejsza, a zużycie paliwa jest niższe nawet o 20% od swojego poprzednika.

Klienci wynajmujący samochód będą mogli nim jeździć w niemal każdych warunkach. A to dzięki programowi trybów jazdy DYNAMIC SELECT, który zmienia charakter jazdy od komfortowego, przez sportowy do terenowego. Klienci naszej wypożyczalni samochodów będą mogli czuć się bezpieczni przez zainstalowane na pokładzie zaawansowane systemy wspomagające, w tym układ antykolizyjny COLLISION PREVENTION ASSIST PLUS oraz PRE-SAFE Brake, który dzięki wykrywaniu przechodniów i pojazdów potrafi wyhamować samochód z prędkości nawet 50km/h. Każdy kto wypożyczy ten samochód poprawi swój komfort jazdy dzięki inteligentnemu oświetleniu LED, wyświetlaczu typu head – up, rozpylaczu zapachów, a także zawieszeniem pneumatycznym, dzięki któremu będziemy mogli obniżyć tylną część wypożyczonego samochodu. Ponad to Mercedesa GLC 4MATIC cechuje 9 – stopniowa przekładnia automatyczna. Wypożyczalnia aut jest czynna przez 7 dni w tygodniu. Wynajmu aut można dokonać przez 24 godziny na dobę.

1-4 dni
5-14 dni
powyżej 14 dni
499 zł
299 zł
tel. 887 779 152
359 zł
229 zł
  Brak limitu kilometrów
REZERWUJ

Aktualne promocje dostepne na e-mail jupicar@jupicar.pl 

bądź telefonicznie (+48) 887 779 152

DLACZEGO JUPICAR?

Jupicar to wypożyczalnia samochodów z wieloletnią tradycją. Poziom obsługi klienta jest na najwyższym poziomie, o czym można się przekonać wynajmując u nas samochód.

AUTA DLA FIRM

Posiadamy wiele promocji z których moga skorzystac zarówno firmy jak i osoby prywatne. Zapraszamy do kontaktu z nami .

WEEKENDOWE PROMOCJE

Na weekend tj. od piątku godz 12:00 do poniedziałku godz 09:00 przewidujemy specjalne promocje na wynajem samochodów. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu otrzymania promocyjnej oferty.