•  

Mercedes GLA Automat SUV, rok 2018
Mercedes GLA Automat SUV, rok 2018
KLASA SUV
Moc
156 KM
Pojemność
1600 ccm
Paliwo
benzyna
Skrzynia
automat
Liczba drzwi
5
Liczba pasażerów
5

Wypożyczalnia samochodów Mercedes GLA SUV, manual lub automat, Wyposażenie FULL, najnowszy model 

Nowy Mercedes GLA łączy ze sobą kontrasty. Jest prawdziwym off-roaderem. Z drugiej strony: linie jego designu emanują czystą dynamiką, jakby był sportcoupé. Pomimo zadziwiającego wyglądu zewnętrznego nowy mercedes ma również wiele do zaoferowania klientom naszej wypożyczalni aut jeśli chodzi o jego wnętrze. Pakiet wizualno-oświetleniowy zwiększa poczucie wysokiej jakości wystroju wnętrza i poprawia widoczność w samochodzie. Obejmuje on oświetlenie funkcyjne, podnoszące komfort i bezpieczeństwo, a także nastrojowe oświetlenie wnętrza Ambiente, które pozytywnie wpływa na atmosferę wynajmujących w samochodzie. Oświetlenie klamek i oświetlenie przy podłodze ułatwiają orientację każdemu kto wypożyczy samochód. Podświetlane lusterka do makijażu oraz podświetlane lusterko wewnętrzne podkreślają atrakcyjny wygląd ogólny. Z tyłu znajdują się włączane oddzielnie lampki do czytania.

 

Zwiększeniu bezpieczeństwa służą lampy oświetlające wyjścia i ostrzegawcze w drzwiach przednich oraz lampa ostrzegawcza i oświetlająca otoczenie w klapie bagażnika. Warto zwrócić uwagę, że system audio w tym samochodzie jest opracowany na najwyższym poziomie. Optymalna komunikacja sieciowa, najwyższa przyjemność użytkowania. Ten system multimedialny łączy rozrywkę, informację oraz komunikację: Audio 20 USB z radiem i podwójnym tunerem łączy się również z urządzeniami mobilnymi przez Bluetooth® i obejmuje głośniki dopasowane do konkretnego wnętrza samochodu. Interfejs Bluetooth® posiada funkcję głośnomówiącą i funkcję streamingu audio do odtwarzania plików muzycznych. Umożliwia on każdemu wynajmującemu auto ponadto przenoszenie adresów z telefonu komórkowego do głównej jednostki obsługowej, o ile funkcja ta jest obsługiwana przez telefon. Nasz model dostępny jest z automatyczną skrzynią biegów, która sprawia, że przyjemność z jazdy jest jeszcze większa. Wypożyczalnia aut jest czynna przez 7 dni w tygodniu. Wynajmu aut można dokonać przez 24 godziny na dobę.

 

1-4 dni
5-14 dni
powyżej 14 dni
229 zł
189 zł
tel. 887 779 152
  Brak limitu kilometrów
REZERWUJ

Aktualne promocje dostepne na e-mail jupicar@jupicar.pl 

bądź telefonicznie (+48) 887 779 152

DLACZEGO JUPICAR?

Jupicar to wypożyczalnia samochodów z wieloletnią tradycją. Poziom obsługi klienta jest na najwyższym poziomie, o czym można się przekonać wynajmując u nas samochód.

AUTA DLA FIRM

Posiadamy wiele promocji z których moga skorzystac zarówno firmy jak i osoby prywatne. Zapraszamy do kontaktu z nami .

WEEKENDOWE PROMOCJE

Na weekend tj. od piątku godz 12:00 do poniedziałku godz 09:00 przewidujemy specjalne promocje na wynajem samochodów. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu otrzymania promocyjnej oferty.