•  

Mercedes E klasa Automat 4Matic 4x4,
Mercedes E klasa Automat 4Matic 4x4,
KLASA E+
Moc
194 KM
Pojemność
2200 ccm
Paliwo
diesel
Skrzynia
automat
Liczba drzwi
5
Liczba pasażerów
5

Wypożyczalnia samochodów Mercedes. Najnowszy model Mercedes E220 Avangarde 4Matic Napęd 4x4,  Najnowszy model, Pełne wyposażenie , klimatycja, elektryka, poduszki, Bardzo ekonomiczny ,

 

Mercedes E klasa - Model wyższej klasy średniej (segment E; grupa premium) produkowany od 1993 roku. Klasa E to konsekwentny wynik nowej filozofii designu Mercedes-Benz. Jest ona uosobieniem nowoczesnego stylu i sportowej elegancji, jak żadna inna limuzyna klasy wyższej. Jej design w każdej linii łączy dyskretną wytworność i prezencję – z zadziwiającą lekkością. Nowoczesny luksus i swobodny wizerunek, jakie zdominowały wygląd zewnętrzny Klasy E, utrzymano także w jej wnętrzu. Jest to przestrzeń, która w pełni urzeka klientów naszej wypożyczalni samochodów nowoczesną stylistyką, wysokogatunkowymi materiałami i indywidualnymi możliwościami różnych połączeń.

Oprócz fascynującego wyglądu zewnętrznego zadziwia wynajmujących auta swoją nowoczesnością. Mianowicie jest to najbardziej zaawansowany technologicznie model koncernu Mercedes. Bezpieczne szkło zespolone z folią akustyczną i folią absorbującą promieniowanie podczerwone oraz dodatkowe okładziny i uszczelnienia to gwarancja najwyższego komfortu dźwiękowego dla każdego kto wypożczy auto oraz doskonałej izolacji cieplnej. Kolejną jego zaletą jest Nastrojowe oświetlenie Ambiente, które eksponuje wystrój wnętrza niczym dzieło sztuki. Jego dziesięć wariantów kolorystycznych podkreśla techniczno-nowoczesną atmosferę i organizuje przestrzeń. W trybie dynamicznym barwy zmieniają się. Efekt emocjonalny: kolory towarzyszą regulacji temperatury.

Ponad to Auto posiada bogate wyposażenie, w którego skład wchodzą m.in.: klimatyzacja, elektryczne szyby, elektryczne lusterka, komputer pokładowy, tempomat, czujniki parkowania, nawigacja, USB AUX oraz wiele innych. Ta stylowa limuzyna dostępna w takiej cenie tylko w naszej wypożyczalni samochodów.

 

1-4 dni
5-14 dni
powyżej 14 dni
399 zł
299 zł
tel. 887 779 152
299 zł
239 zł
  Brak limitu kilometrów
REZERWUJ

Aktualne promocje dostepne na e-mail jupicar@jupicar.pl 

bądź telefonicznie (+48) 887 779 152

DLACZEGO JUPICAR?

Jupicar to wypożyczalnia samochodów z wieloletnią tradycją. Poziom obsługi klienta jest na najwyższym poziomie, o czym można się przekonać wynajmując u nas samochód.

AUTA DLA FIRM

Posiadamy wiele promocji z których moga skorzystac zarówno firmy jak i osoby prywatne. Zapraszamy do kontaktu z nami .

WEEKENDOWE PROMOCJE

Na weekend tj. od piątku godz 12:00 do poniedziałku godz 09:00 przewidujemy specjalne promocje na wynajem samochodów. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu otrzymania promocyjnej oferty.