•  

Ford Mondeo
Ford Mondeo
KLASA D
Moc
115 KM
Pojemność
1800 ccm
Paliwo
benzyna
Skrzynia
manual
Liczba drzwi
4
Liczba pasażerów
5

Wypożyczalnia samochodów Ford Mondeo  Sedan - limuzyna . Najnowswzy model

Szczególnie polecamy klientom naszej wypożyczalni aut, którzy szukają dobrego samochodu klasy D. Najnowszy model Forda Mondeo. Jest on bardzo stylowy i elegancki . Natomiast wygląd z zewnątrz nie jest jego największym atutem. Chociaż światła LED nadają mu prawdziwego uroku, a zarazem poprawiają jego widoczność dla innych samochodów zarówno w dzień jak i w nocy. Parkowanie nigdy nie było tak łatwe. Dla bardzo leniwych wynajmujących samochód przedstawiamy system Active Park Assist. Dzięki któremy samochód sam wyszykuje miejsce przy parkowaniu równoległym, a kierowcy pozostaje wtedy tylko używanie gazu i hamulca przy wskazówkach samochodu.

Dla klientów naszej wypożyczalni aut oferujemy Oświetlenie dopasowane do nastroju. Funkcja nastrojowego oświetlenia oznacza, że podczas podróży po zmierzchu wnętrze pojazdu będzie dyskretnie wypełnione lekką poświatą w wybranym przez Ciebie kolorze. Komfort jazdy z przodu poprawia system ogrzewanych i wentylowanych foteli wielokonturowych z funkcją masażu. Ich niezaprzeczalną zaletą jest fakt iż pomagają zwalczyć zmęczenie i dolegliwości pleców, stymulując mięśnie i układ krwionośny przy pomocy fal generowanych przez wbudowany system napełnianych powietrzem poduszek. System dostosowuje ciśnienie w każdej z poduszek, tak aby wynajmujący auto miał wrażenie przesuwającego się po jego plecach wałka do masażu.

1-4 dni
5-14 dni
powyżej 14 dni
179 zł
159 zł
tel. 887 779 152
  Brak limitu kilometrów
REZERWUJ

Aktualne promocje dostepne na e-mail jupicar@jupicar.pl 

bądź telefonicznie (+48) 887 779 152

DLACZEGO JUPICAR?

Jupicar to wypożyczalnia samochodów z wieloletnią tradycją. Poziom obsługi klienta jest na najwyższym poziomie, o czym można się przekonać wynajmując u nas samochód.

AUTA DLA FIRM

Posiadamy wiele promocji z których moga skorzystac zarówno firmy jak i osoby prywatne. Zapraszamy do kontaktu z nami .

WEEKENDOWE PROMOCJE

Na weekend tj. od piątku godz 12:00 do poniedziałku godz 09:00 przewidujemy specjalne promocje na wynajem samochodów. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu otrzymania promocyjnej oferty.