•  

Ford Fiesta,
Ford Fiesta,
KLASA B
Moc
82 KM
Pojemność
1400 ccm
Paliwo
benzyna
Skrzynia
manual
Liczba drzwi
5
Liczba pasażerów
5

Wypożyczalnia samochodów Ford Fiesta , Najnowswzy model , 

 

Ford Fiesta - Miejski hatchback segmentu B produkowany od 1976 roku. W momencie wprowadzenia na rynek, Fiesta była pierwszym autem w tej klasie w historii amerykańskiej marki. Najnowszy model, który posiadamy w naszej wypożyczalni aut charakteryzuję się niezwykle dynamiczną stylistyką nadwozi. Stylowy tylny spoiler ma zapewnić przyczepność oraz większe bezpieczeństwo na drodze naszym wynajmującym auto. Na pokładzie w najnowszej wersji tego samochodu pojawił się duży wyświetlacz , który w przeciwieństwie do dotychczasowego wydania, jest łatwiej dostępny i bardziej czytelny. Nowy Ford fiesta cechuję się dużą oszczędnością dzięki zastosowaniu przez producentów silników EcoBoost, które są wyposażone w system dezaktywacji jednego cylindra, co pozwala zaoszczędzić paliwo podczas spokojnej jazdy.

Komfort jazdy wynajmujących auto poprawia wiele udogodnień we wnętrzu samochodu. Przykładowo: asystent parkowania, kamery monitorujące sytuację wokół pojazdu, systemy zapobiegające kolizjom, system rozpoznawania znaków, asystent pasa ruchu czy radar wykrywający obecność pieszych w odległości 130 metrów przed samochodem. Co więcej wygodę klientów naszej wypożyczalni samochodów poprawia znakomicie wyciszona kabina, w której można zrelaksować się nawet podczas jazdy.

 

1-4 dni
5-14 dni
powyżej 14 dni
109 zł
99 zł
tel. 887 779 152
89 zł
79 zł
  Brak limitu kilometrów
REZERWUJ

Aktualne promocje dostepne na e-mail jupicar@jupicar.pl 

bądź telefonicznie (+48) 887 779 152

DLACZEGO JUPICAR?

Jupicar to wypożyczalnia samochodów z wieloletnią tradycją. Poziom obsługi klienta jest na najwyższym poziomie, o czym można się przekonać wynajmując u nas samochód.

AUTA DLA FIRM

Posiadamy wiele promocji z których moga skorzystac zarówno firmy jak i osoby prywatne. Zapraszamy do kontaktu z nami .

WEEKENDOWE PROMOCJE

Na weekend tj. od piątku godz 12:00 do poniedziałku godz 09:00 przewidujemy specjalne promocje na wynajem samochodów. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu otrzymania promocyjnej oferty.