•  

BMW X3 SUV automat,
BMW X3 SUV automat,
KLASA SUV
Moc
172 KM
Pojemność
2000 ccm
Paliwo
diesel
Skrzynia
automat
Liczba drzwi
5
Liczba pasażerów
5

Wypożyczalnia samochodów BMW X3, Najnowszy model BMW X3 SUV automat Napęd 4x4 diesel, Najnowswzy model 

 

BMW X3 to Kompaktowy crossover SUV (segment I; grupa premium) produkowany od 2003 roku. Charakterystyczna stylistyka BMW X3 na nowo interpretuje solidność i niezależność. Harmonijne proporcje, wyraziste kontury i ekstremalnie podkreślona szerokość przodu i tyłu łączą się w atrakcyjną sylwetkę – która znajduje swoją kontynuację także w nowo zaprojektowanym, ekskluzywnym wnętrzu.

Na poziom relaksu naszych wynajmujących auto wpływa odprężająca atmosfera: znacznie ulepszona akustyka czyni z wnętrza BMW X3 ekskluzywną strefę komfortu, nawet przy dużych prędkościach. Wysokiej jakości akustyczne przeszklenia odczuwalnie redukują hałas powodowany przez wiatr lub inne dźwięki dochodzące z zewnątrz. Samochód posiada również wiele bardzo pomocnych w codziennym funkcjonowaniu zalet. Jedną z nich jest system BMW Connected. To osobisty asystent mobilności, który umożliwia zawsze punktualne i komfortowe dotarcie do celu oraz nieprzerwanie komunikuje kierowcę z jego BMW – niezależnie od tego, gdzie się aktualnie znajduje. Samochód polecamy również każdemu kto wynajmie samochód, a lubi ekonomiczną jazdę. System BMW EfficientDynamics pozwala wyciągnąć maksimum z każdego litra paliwa: zapewnia wyższą moc, wyższą wydajność i większą radość z jazdy. Samochód dostępny w tak dobrej cenie tylko w naszej wypożyczalni aut.

 

1-4 dni
5-14 dni
powyżej 14 dni
299 zł
229 zł
tel. 887 779 152
  Brak limitu kilometrów
REZERWUJ

Aktualne promocje dostepne na e-mail jupicar@jupicar.pl 

bądź telefonicznie (+48) 887 779 152

DLACZEGO JUPICAR?

Jupicar to wypożyczalnia samochodów z wieloletnią tradycją. Poziom obsługi klienta jest na najwyższym poziomie, o czym można się przekonać wynajmując u nas samochód.

AUTA DLA FIRM

Posiadamy wiele promocji z których moga skorzystac zarówno firmy jak i osoby prywatne. Zapraszamy do kontaktu z nami .

WEEKENDOWE PROMOCJE

Na weekend tj. od piątku godz 12:00 do poniedziałku godz 09:00 przewidujemy specjalne promocje na wynajem samochodów. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu otrzymania promocyjnej oferty.