•  

BMW X1 SUV,
BMW X1 SUV,
KLASA SUV
Moc
140 KM
Pojemność
1800 ccm
Paliwo
benzyna
Skrzynia
manual
Liczba drzwi
5
Liczba pasażerów
5

Wypożyczalnia samochodów BMW X1 Suv, automat, Najnowswzy model ,

 

Stylowy i elegancki wygląd z zewnątrz to tylko kropla w strumieniu wody w tym co oferują klientom naszej wypożyczalni aut producenci tego modelu. Wnętrze BMW X1 oferuje pasażerom podwyższoną pozycję siedzenia, a tym samym optymalną widoczność, a także wysoką jakość materiałów. W połączeniu z intuicyjną obsługą i wszechstronnym wnętrzem BMW X1 jest idealnym pojazdem na podróż w niemalże każdych warunkach. Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje najnowszy model tego pojazdu. Podwyższona pozycja siedzenia w BMW X1 ma szereg zalet. Najbardziej oczywistą z nich jest doskonała widoczność dla kierowcy i pasażera, co podnosi też bezpieczeństwo w ruchu miejskim. Znacznie ułatwia też wsiadanie i wysiadanie. Taka pozycja siedzenia sprawia ponadto, że wnętrze wydaje się szczególnie przestronne dla wynajmujących auto.

Pomijając zalety wizualne tego samochodu, w nieoczekiwanych ekstremalnych sytuacjach Funkcja inteligentnego połączenia alarmowego automatycznie nawiązuje połączenie telefoniczne z najbliższym ratowniczym centrum koordynacyjnym za pośrednictwem centrum alarmowego BMW – bez używania telefonu komórkowego. Przekazuje informację o aktualnej lokalizacji pojazdu oraz skali wypadku. Samochód pomoże naszym wypożyczającym również w byciu punktualnym. Dzięki BMW Connected można łatwo i wygodnie przejmować punkty docelowe wyszukane przez aplikacje na smartfony takie jak Yelp, Mapy Apple, Mapy Google albo w internecie i jednym kliknięciem przesyłać do istniejącego w pojeździe systemu nawigacyjnego. BMW Connected umożliwia również automatyczne przejmowanie terminów i adresów zapisanych w kalendarzu iPhone wraz z żądanym czasem przyjazdu do agendy mobilności. BMW Connected oblicza na podstawie miejsca pobytu i aktualnej sytuacji na drogach przewidywany czas przyjazdu, odpowiednio wcześniej informuje o nim użytkownika, a po przybyciu samochodem na miejsce nawiguje go pieszo do celu. Wszystkim wynajmującym auto oferujemy ten model z automatyczną skrzynią biegów, z którą podróż będzie jeszcze bardziej przyjemna.

 

1-4 dni
5-14 dni
powyżej 14 dni
199 zł
169 zł
tel. 887 779 152
  Brak limitu kilometrów
REZERWUJ

Aktualne promocje dostepne na e-mail jupicar@jupicar.pl 

bądź telefonicznie (+48) 887 779 152

DLACZEGO JUPICAR?

Jupicar to wypożyczalnia samochodów z wieloletnią tradycją. Poziom obsługi klienta jest na najwyższym poziomie, o czym można się przekonać wynajmując u nas samochód.

AUTA DLA FIRM

Posiadamy wiele promocji z których moga skorzystac zarówno firmy jak i osoby prywatne. Zapraszamy do kontaktu z nami .

WEEKENDOWE PROMOCJE

Na weekend tj. od piątku godz 12:00 do poniedziałku godz 09:00 przewidujemy specjalne promocje na wynajem samochodów. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu otrzymania promocyjnej oferty.