•  

BMW 3 Automat , Nowy
BMW 3 Automat , Nowy
KLASA DA+
Moc
138 KM
Pojemność
1698 ccm
Paliwo
benzyna
Skrzynia
automat
Liczba drzwi
4
Liczba pasażerów
5

Wypożyczalnia samochodów BMW serii 3 , Najnowswzy model bmw 3 , Automat,  kolory czarna perła i biel alpejska 

 

BMW serii 3 to samochód w segmencie D, który zapewnia wszystkie warunki do komfortowej jazdy dla klientów naszej wypożyczalni aut. Przestronne wnętrze z wieloma schowkami sprawia, że jazda za każdym razem jest czystą przyjemnością. Wszechstronny bagażnik oferuje najwyższą funkcjonalność. A przemyślana ochrona pasażerów gwarantuje bezpieczeństwo na wszystkich miejscach. Bagażnik w BMW serii 3 Limuzyna o pojemności ok. 480 l jest wystarczająco pojemny, aby poradzić sobie ze wszystkimi wyzwaniami wynajmujących auto.

Wszystkie funkcje świetlne reflektorów diodowych ze światłem dziennym, pozycyjnym, postojowym i kierunkowskazami działają w oparciu o technologię diodową. Światła mijania i drogowe mają 10 diod wysokiej mocy. Reflektory wyposażone są w automatyczną regulację zasięgu oświetlenia i gwarantują doskonałe oświetlenie jezdni. Tym samym zwiększają bezpieczeństwo jazdy każdego kto wynajmie samochód w nocy i w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Komfort jeszcze bardziej zwiększa 8-stopniowa skrzynia Steptronic , która wyznacza nowe standardy dynamiki. To zarazem centralny element strategii BMW EfficientDynamics. Wyjątkowo gęste stopniowanie przełożeń umożliwia optymalny rozwój mocy przy każdej prędkości. Obniża znacznie zużycie paliwa i pozwala cieszyć się jeszcze bardziej sportową i dynamiczną jazdą. Przy dużych prędkościach zmniejsza się prędkość obrotowa, a tym samym również zużycie paliwa i poziom hałasu silnika. Wypożyczalnia aut jest czynna przez 7 dni w tygodniu. Wynajmu aut można dokonać przez 24 godziny na dobę.

 

1-4 dni
5-14 dni
powyżej 14 dni
239 zł
200 zł
tel. 887 779 152
209 zł
179 zł
  Brak limitu kilometrów
REZERWUJ

Aktualne promocje dostepne na e-mail jupicar@jupicar.pl 

bądź telefonicznie (+48) 887 779 152

DLACZEGO JUPICAR?

Jupicar to wypożyczalnia samochodów z wieloletnią tradycją. Poziom obsługi klienta jest na najwyższym poziomie, o czym można się przekonać wynajmując u nas samochód.

AUTA DLA FIRM

Posiadamy wiele promocji z których moga skorzystac zarówno firmy jak i osoby prywatne. Zapraszamy do kontaktu z nami .

WEEKENDOWE PROMOCJE

Na weekend tj. od piątku godz 12:00 do poniedziałku godz 09:00 przewidujemy specjalne promocje na wynajem samochodów. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu otrzymania promocyjnej oferty.