•  

BMW 1 118i
BMW 1 118i
KLASA C
Moc
116 KM
Pojemność
100 ccm
Paliwo
benzyna
Skrzynia
manual
Liczba drzwi
4
Liczba pasażerów
5

Wypożyczalnia Samochodów BMW Seri 1 , Najnowswzy model 

Szczególnie polecamy klientom naszej wypożyczalni aut nowy samochód klasy C czyli BMW serii 1. Jest on wyposażony w szereg innowacyjnych rozwiązań technologicznych umożliwiających optymalną komunikację w podróży i wygodne dotarcie do celu. Od nowatorskich funkcji nawigacji i rozrywki po łatwe korzystanie z osobistych aplikacji na smartfonie.

Wynajmującym auto klientom ceniącym sobie kontakt z otoczeniem na pewno spodoba się system opcjonalnych usług cyfrowych ConnectedDrive można korzystać z licznych usług, inteligentnych aplikacji i doskonałej rozrywki. Ponad to komfort jazdy poprawi aplikacja BMW Connected która inteligentnie wspomaga kierowcę w wygodnym i punktualnym dotarciu do celu. Przesyła terminy ze smartfonu do systemu nawigacyjnego, informuje, kiedy trzeba rozpocząć podróż, i powiadamia innych, jeśli dojdzie do opóźnienia. Ponadto aplikacja informuje każdego kto wynajmie auto o lokalizacji, ilości paliwa w zbiorniku oraz o tym, czy auto jest zamknięte. Z jej pomocą można także otworzyć i zamknąć BMW serii 1. A jeśli kierowca zapomni, gdzie zaparkował: aplikacja poprowadzi go pewnie do samochodu. BMW 1 jest to idealny samochód na wspaniałą miejską wyprawę. Wypożyczalnia aut jest czynna przez 7 dni w tygodniu. Wynajmu aut można dokonać przez 24 godziny na dobę.

1-4 dni
5-14 dni
powyżej 14 dni
159 zł
139 zł
tel. 887 779 152
  Brak limitu kilometrów
REZERWUJ

Aktualne promocje dostepne na e-mail jupicar@jupicar.pl 

bądź telefonicznie (+48) 887 779 152

DLACZEGO JUPICAR?

Jupicar to wypożyczalnia samochodów z wieloletnią tradycją. Poziom obsługi klienta jest na najwyższym poziomie, o czym można się przekonać wynajmując u nas samochód.

AUTA DLA FIRM

Posiadamy wiele promocji z których moga skorzystac zarówno firmy jak i osoby prywatne. Zapraszamy do kontaktu z nami .

WEEKENDOWE PROMOCJE

Na weekend tj. od piątku godz 12:00 do poniedziałku godz 09:00 przewidujemy specjalne promocje na wynajem samochodów. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu otrzymania promocyjnej oferty.