•  

Audi Q7 SUV Automat 4x4
Audi Q7 SUV Automat 4x4
KLASA SUV
Moc
239 KM
Pojemność
3000 ccm
Paliwo
diesel
Skrzynia
automat
Liczba drzwi
5
Liczba pasażerów
5

Audi Q7 najnowszy model , Wyposażenie FULL + Skóra + Panorama dach, Napęd 4x4

Audi Q7 czyli duży luksusowy crossover SUV (segment I, grupa premium) produkowany od 2005 roku. W kwestii lekkości konstrukcji Audi wyznacza standard dla klientów naszej wypożyczalni aut w segmencie dużych SUV-ów. Dzięki wielu rozwiązaniom, inteligentnym komponentom i idealnej kompozycji materiałów, inżynierowie obniżyli masę Audi Q7 3.0 TDI do 1995 kg. To nawet 325 kg mniej niż Q7 poprzedniej generacji. Lekkie technologie można odnaleźć w wielu detalach Audi Q7 – od siatki na bagaż po podłogę bagażnika. W naszej wypożyczalni samochodów oferujemy najnowszy model Audi Q7

 

Kształt Audi Q7 definiuje napięcie powierzchni i ich ostre linie. Jest bardziej kompaktowe od poprzednika. Szerokość i wysokość zostały powiększone i demonstrują jeszcze większą siłę. Wyraźna osłona chłodnicy i opcjonalne diodowe reflektory Audi Matrix podkreślają ponadczasową atletyczną sylwetkę. Każdy kto wypożyczy auto Odkryje swobodę kształtowania wnętrza Audi Q7. Bardziej przestronnego od poprzednika i o bardzo wielu możliwościach konfiguracji: seryjnie montowaną trzyosobową kanapę z regulacją oparcia albo dostępne na życzenie dwa składane elektrycznie siedzenia trzeciego rzędu, zmieniające Q7 w samochód dla 7 osób, wraz ze składanymi zewnętrznymi siedzeniami drugiego rzędu dla ułatwionego. Najnowszy model Audi Q7 dostępny do wynajęcia w tak przystępnej cenie tylko w naszej wypożyczalni samochodów.

 

1-4 dni
5-14 dni
powyżej 14 dni
399 zł
299 zł
tel. 887 779 152
  Brak limitu kilometrów
REZERWUJ

Aktualne promocje dostepne na e-mail jupicar@jupicar.pl 

bądź telefonicznie (+48) 887 779 152

DLACZEGO JUPICAR?

Jupicar to wypożyczalnia samochodów z wieloletnią tradycją. Poziom obsługi klienta jest na najwyższym poziomie, o czym można się przekonać wynajmując u nas samochód.

AUTA DLA FIRM

Posiadamy wiele promocji z których moga skorzystac zarówno firmy jak i osoby prywatne. Zapraszamy do kontaktu z nami .

WEEKENDOWE PROMOCJE

Na weekend tj. od piątku godz 12:00 do poniedziałku godz 09:00 przewidujemy specjalne promocje na wynajem samochodów. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu otrzymania promocyjnej oferty.