•  

Mercedes CLA
Mercedes CLA
KLASA C
Moc
122 KM
Pojemność
1600 ccm
Paliwo
benzyna
Skrzynia
manual
Liczba drzwi
5
Liczba pasażerów
5

Mercedes CLA

Mercedes CLA prezentuje klasyczne proporcje coupé: wysoką, napiętą krawędź nadwozia, płaskie powierzchnie okien i długą maskę silnika. Niezwykle wyraziste linie oraz wygięte do wewnątrz i na zewnątrz powierzchnie nadają pojazdowi awangardowy, sportowy charakter. Zaletą są charakterystycznie ukształtowane światła tylne, całkowicie oparte na diodach LED. Doskonałym przykładem odzwierciedlającym sportowy styl we wnętrzu tego modelu jest dynamiczna linia boczna w okładzinie drzwi.

Specjalnie dla klientów naszej wypożyczalni samochodów oferujemy model z skrzynie biegów z podwójnym sprzęgłem, która łączy komfort 7-stopniowej automatycznej skrzyni biegów z dynamiką jazdy oferowaną przez skrzynię mechaniczną. Umożliwia ona szybką i łagodną zmianę biegów bez przerw w przepływie siły napędowej. Charakterystykę przełączania biegów można ustawić w zakresie od oszczędnej po sportową. Producenci projektujący ten model zadbali nie tylko o komfort, ale również bezpieczeństwo naszych wynajmujących auto. Przykładowo ATTENTION ASSIST rozpozna określone ruchy kierownicą, występujące często w przypadku zmęczenia, ostrzega kierowcę wizualne w postaci symbolu filiżanki kawy na zintegrowanej tablicy wskaźników oraz poprzez sygnały dźwiękowe. Po włączeniu jest aktywny w zakresie prędkości od 80 do 180 km/h. Kolejną rzeczą jest innowacyjny system wspomagający jazdę automatycznie, który pomaga kierowcy w utrzymaniu bezpiecznego odstępu od poprzedzającego pojazdu, odciążając go na długich dystansach i podczas jazdy w korku. System ostrzega wizualnie o zbytnim zmniejszeniu odstępu bezpieczeństwa i dźwiękowo o niebezpieczeństwie kolizji. Najnowszy model Mercedesa CLA dostępny w tak dobrej cenie tylko w naszej wypożyczalni aut.

1-4 dni
5-14 dni
powyżej 14 dni
229 zł
189 zł
tel. 887 779 152
  Brak limitu kilometrów
REZERWUJ

Aktualne promocje dostepne na e-mail jupicar@jupicar.pl 

bądź telefonicznie (+48) 887 779 152

DLACZEGO JUPICAR?

Jupicar to wypożyczalnia samochodów z wieloletnią tradycją. Poziom obsługi klienta jest na najwyższym poziomie, o czym można się przekonać wynajmując u nas samochód.

AUTA DLA FIRM

Posiadamy wiele promocji z których moga skorzystac zarówno firmy jak i osoby prywatne. Zapraszamy do kontaktu z nami .

WEEKENDOWE PROMOCJE

Na weekend tj. od piątku godz 12:00 do poniedziałku godz 09:00 przewidujemy specjalne promocje na wynajem samochodów. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu otrzymania promocyjnej oferty.