•  

Mercedes A180
Mercedes A180
KLASA C
Moc
122 KM
Pojemność
1 ccm
Paliwo
benzyna
Skrzynia
manual
Liczba drzwi
5
Liczba pasażerów
5

Mercedes A 180 Najnowszy model 

Nowy Mercedes A klasa łączy ze sobą styl, elegancję oraz sportowy charakter. Opływowa sylwetka nowej Klasy A z tzw. nosem rekina (shark nose) sprawnie porusza się pod prąd wiatru . Stromo ustawiona osłona chłodnicy łączy się z wysuniętą głęboko ku dołowi maską silnika. Sercem tego modelu Mercedesa są 4-cylindrowe silniki benzynowe. Łączą one unowocześniony proces spalania z bezpośrednim wtryskiem paliwa i zapłonem wieloiskrowym z turbosprężarką zasilaną spalinami i podzespołami sterowanymi zależnie od potrzeb. To zapewnia dynamiczne osiągi i ogromną radość z jazdy każdemu kto sięgnie po wypożyczenie samochodu oraz jeszcze niższe zużycie paliwa i emisję. Najnowszy model, który posiadamy w swojej wypożyczalni aut jest zaopatrzony w nowoczesny system cyfrowy. Mercedes me connect umożliwia łatwe sprawdzanie danych samochodu (np. przebiegu, ciśnienia powietrza w oponach i poziomu paliwa w zbiorniku) przez Internet, na portalu Mercedes me lub w aplikacji Mercedes me.

Nowa Klasa A jest inteligentniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Każdego dnia uczy się przede wszystkim lepiej rozumieć swojego kierowcę. Co więcej specjalnie dla naszych wynajmujących auto potrafi zapamiętać ulubione utwory użytkownika i jego drogę do pracy. Następnie automatycznie wybierze odpowiednią stację radiową lub pokaże szybszą drogę, jeśli na zwykłej jest korek. Całkiem samoczynnie i zrozumiale, w ramach określonych przez naszych klientów. Ten model w tak przystępnej cenie dostępny jest tylko w naszej wypożyczalni samochodów. Wypożyczalnia aut jest czynna przez 7 dni w tygodniu. Wynajmu aut można dokonać przez 24 godziny na dobę.

1-4 dni
5-14 dni
powyżej 14 dni
169 zł
149 zł
tel. 887 779 152
  Brak limitu kilometrów
REZERWUJ

Aktualne promocje dostepne na e-mail jupicar@jupicar.pl 

bądź telefonicznie (+48) 887 779 152

DLACZEGO JUPICAR?

Jupicar to wypożyczalnia samochodów z wieloletnią tradycją. Poziom obsługi klienta jest na najwyższym poziomie, o czym można się przekonać wynajmując u nas samochód.

AUTA DLA FIRM

Posiadamy wiele promocji z których moga skorzystac zarówno firmy jak i osoby prywatne. Zapraszamy do kontaktu z nami .

WEEKENDOWE PROMOCJE

Na weekend tj. od piątku godz 12:00 do poniedziałku godz 09:00 przewidujemy specjalne promocje na wynajem samochodów. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu otrzymania promocyjnej oferty.